fbpx

MARGO black /black

56 

-53%

MARGO black /black

56 

ВРЕМЕ Е ДА КУПИТЕ МОТОР?

MARGO е брза и бесна, таа е како твојот мотор…Не ја оставај твојата кожна јакна кога ги носиш овие бајкерски чизми.MARGO изгледа најдобро кога се чувствуваш опасно,самодовербата е загарантирана.Качи се на твојот мотор … MARGO.

МАТЕРИЈАЛИ
Горен дел: 100 % кожа
Постава: Кожа/Текстил
Висина: 22 см
Висина на ѓон: 5 см
Патент:Внатрешен пластичен патент
Аксесоари:2 метални шноли
Врвки: Полиуретан
Внатрешна табаница: Кожа/Текстил
Ѓон: ТР(Термопластичен

Табела на величини

EUR UK US ДОЛЖИНА (cm) ДОЛЖИНА (inch) ОБЕМ (cm) ОБЕМ (inch)
36
3
6
24.0
9.45
22.0
8.66
37
4
7
24.5
9.65
22.5
8.86
38
5
8
25.2
9.92
23.0
9.06
39
6
9
26.0
10.24
23.5
9.25
40
7
10
26.8
10.55
23.9
9.41
41
8
11
27.4
10.79
24.3
9.57