fbpx

MOON black black/black

53 

-60%

MOON black black/black

53 

BABY, ЛАДНО Е НАДВОР…

Кој вели дека не можеш да изгледаш тренди на зимување? Од висините на ски-лифтот, до прошетките низ градот, не поминувај ни еден студен момент без црното или бело крзно на MOON. Стопи го снегот со… MOON.

МАТЕРИЈАЛИ
Горен дел: Кожа/природно крзно
Постава: Кожа/Текстил
Висина: 19 см
Висина на ѓон: 5 см
Патент: Метален патент на задната страна
Врвки: Полиуретан
Внатрешна табаница: Кожа/Текстил
Ѓон: ТР(Термопластичен)

Табела на величини

EUR UK US ДОЛЖИНА (cm) ДОЛЖИНА (inch) ОБЕМ (cm) ОБЕМ (inch)
36
3
6
24.0
9.45
22.0
8.66
37
4
7
24.5
9.65
22.5
8.86
38
5
8
25.2
9.92
23.0
9.06
39
6
9
26.0
10.24
23.5
9.25
40
7
10
26.8
10.55
23.9
9.41
41
8
11
27.4
10.79
24.3
9.57