fbpx

NADIA black /black

42 

-60%

NADIA black /black

42 

ЌЕ СЕ СРЕТНЕМЕ ВО КЛУБ…

Растегни ги твоите границите со NADIA… NADIA изгледа најдобро под вечерните градски светла.Таа е неопходна за во ноќен клуб, особено кога сакаш да изгледаш недостижна.Само стави на себе мини сукња, протегни ја NADIA над колена и спремна си да играш цела ноќ.

МАТЕРИЈАЛИ
Горен дел: Кожа/растеглива вештачка кожа
Постава: Кожа/Текстил
Висина: 60 см
Висина на ѓон: 5 см
Патент: Метален патент на задната страна
Врвки: растеглива вештачка кожа
Внатрешна табаница: Кожа/Текстил
Ѓон: ТР(Термопластичен)

Табела на величини

EUR UK US ДОЛЖИНА (CM) ДОЛЖИНА (INCH) ОБЕМ (CM) ОБЕМ (INCH)
36
3
6
24.0
9.45
22.0
8.66
37
4
7
24.5
9.65
22.5
8.86
38
5
8
25.2
9.92
23.0
9.06
39
6
9
26.0
10.24
23.5
9.25
40
7
10
26.8
10.55
23.9
9.41
41
8
11
27.4
10.79
24.3
9.57