fbpx

ZOI black lack /S.black

63 

-54%

ZOI black lack /S.black

63 

НЕКА БИДЕ ЕДНОСТАВНО!

На овој едноставен модел му додадовме само малку сјај и…”voila”…ZOI.Облечи мини карирана сукња,позајми џемпер или јакна од твојот татко или едноставно купи “oversized”сако и се што ти треба е ZOI.

 

 

МАТЕРИЈАЛИ

Горен дел: 100 % кожа
Постава: Кожа/Текстил
Висина: 32 см
Висина на ѓон: 5 см
Патент: Внатрешен пластичен патент
Врвки: Полиуретан
Внатрешна табаница: Кожа/Текстил
Ѓон: ТР(Термопластичен)

Табела на величини

EUR UK US ДОЛЖИНА (cm) ДОЛЖИНА (inch) ОБЕМ (cm) ОБЕМ (inch)
36
3
6
24.0
9.45
22.0
8.66
37
4
7
24.5
9.65
22.5
8.86
38
5
8
25.2
9.92
23.0
9.06
39
6
9
26.0
10.24
23.5
9.25
40
7
10
26.8
10.55
23.9
9.41
41
8
11
27.4
10.79
24.3
9.57