fbpx

ZOI red lack /S.black

63 

-54%

ZOI red lack /S.black

63 

>НЕКА БИДЕ ЕДНОСТАВНО!

На овој едноставен модел му додадовме само малку сјај и… voila… ZOI. Облечи мини карирана сукња, позајми џемпер или јакна од твојот татко или едноставно купи “oversized” сако и се што ти треба е ZOI.

МАТЕРИЈАЛИ
Горен дел: 100 % кожа
Постава: Кожа/Текстил
Висина: 32 см
Висина на ѓон: 5 см
Патент: Внатрешен пластичен патент
Врвки: Полиуретан
Внатрешна табаница: Кожа/Текстил
Ѓон: ТР(Термопластичен)

Табела на величини

EUR UK US ДОЛЖИНА (cm) ДОЛЖИНА (inch) ОБЕМ (cm) ОБЕМ (inch)
36
3
6
24.0
9.45
22.0
8.66
37
4
7
24.5
9.65
22.5
8.86
38
5
8
25.2
9.92
23.0
9.06
39
6
9
26.0
10.24
23.5
9.25
40
7
10
26.8
10.55
23.9
9.41
41
8
11
27.4
10.79
24.3
9.57